ÖVRIGT / Diverse / Salt/pepparkar 9952043
*
nr 995 2043
Salt/pepparkar
teak
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 20:38:06
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 11:52:41
1
100 kr
13/11 19:11:22
2
200 kr
15/11 22:26:45
3
200 kr
15/11 22:26:45
2
200 kr (Budbetjänt)
15/11 22:26:59
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: pepparkar salt teak teakmöbler trä
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:23
-
7210 Hängen
3 st, modell äldre, bland annat silver. Höjd: 3-7 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:36
-
7181 Mjölkkannor
3 st. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:36
*
Salt/pepparkar
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2043
Salt/pepparkar
teak
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/11 11:52:41 | 1 | 100 kr |
| 13/11 19:11:22 | 2 | 200 kr |
| 15/11 22:26:45 | 3 | 200 kr |
| 15/11 22:26:45 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 15/11 22:26:59 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: pepparkar salt teak teakmöbler trä
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:23 -
7210 Hängen
3 st, modell äldre, bland annat silver. Höjd: 3-7 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:36 -
7181 Mjölkkannor
3 st. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:36



